سئو

ارائه خدمات وبمستری , سئو و بهینه سازی

بهینه سازی وب سایت ( سئو ) امروزه به علم تبدیل شده است و پیاده سازی آن به دانش ، مهارت و تجربه نیاز دارد طرح و نقش فرحمنش با تخصص خود در زمینه بهینه سازی سایت (سئو ) و با نوین ترین تکنیک های سئو صفحات وب شما را برای موتورهاي جستجو جالب و جذاب می کند. ما سایت شما را طی مدت کوتاهی در صفحات اول Google و ديگر موتورهاي جستجو گر معروف دیگر قرار خواهیم داد.

سئو چیست؟

کلمه seo بر گرفته از کلمات ( Search engine optimization ) و به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد.

زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. بطور خلاصه سئو به معنای تکنیک هایی است که با استفاده از آنها می توان رتبه سایت مورد نظر را در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو بهبود داد.

اهمیت سئو در چیست؟
مهمترین ویژگی که سئو دارد، هدایت بازدید کننده هدفمند به سایت شما به صورت رایگان است. در دنیای کنونی بازاریابی حرفه ای جز از طریق اینترنت ممکن نیست . کمتر روش بازاریابی اینترنتی به صورت رایگان را پیدا خواهید کرد که افرادی را به سمت سایت شما هدایت کند که قصد خرید کالا و خدمات سایت شما را دارند. گوگل نه تنها چنین کاری انجام می دهد بلکه آنها را زمانی که به سایت شما هدایت می کند که در مرحله تصمیم گیری برای خرید هستند در این مرحله موفقیت نصیب سایتی ست که در صفحه اول گوگل باشد ، بنابراین بازدهی سئو بیشتر از تمام روش های تبلیغاتی دیگر است.

فرآیند کارهایی که باید در زمینه سئو انجام شود به چه صورت است؟

فرآیندهایی که باید در زمینه سئو انجام شود از زمانی طراحی گرافیک و چیدمان سایت شروع میشود، با نحوه کد نویسی و معماری سایت ادامه پیدا میکند و با تولید محتوای مفید و مناسب تکمیل می شود. قطعا تولید محتوای مناسب بخش مهمی از سئو است و پس از این مرحله فعالیت بر روی عوامل خارجی می تواند موفقیت یک سایت را تضمین کند، از جمله این عوامل می توان به افزایش سرعت لود شدن سایت، قدمت سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی و... اشاره کرد. بنابراین سئو به همه جوانب سایت مربوط است.

آیا سئو سایت فعالیتی است که پس از مدتی خاتمه می یابد؟

خیر، سئو یک فعالیت دائمی و دراز مدت است. در طول زمان الگوریتم های گوگل تغییر می‎کند، وضعیت رقبای شما متفاوت می‎شود و نیازهای شما نیز تغییر می‎کند. بنابراین سئو یک بخش اساسی و دراز مدت در هر سایت اینترنتی است.

مراحل انجام پروژه سئو برای هر سایت از جانب ما در قالب فایل ورد برای شما ارسال خواهد شد.

 

نمونه ای از پروژه ها که در صفحه اول گوگل می باشند:


کلمه فلزیاب برای شرکت کاوشگران
کلمه تیکنر , سرند شستشو و آبگیری برای شرکت های مینکو مینرال و سامیکا
کلمه شن و ماسه و تصفیه پساب برای شرکت سامیکا
کلمه درب ضدسرقت برای پالیزدرب
کلمه کسب درآمد از اینترنت برای سایت درآمد لحظه ای

و...

تماس با ما

دفتر مرکزی:
کرج، گوهردشت، خیابان دهم فاز یک

تلفن: 5504 3445 026   ساعت 11 الی 21
طراحی و چاپ: 681 50 53 0912  ساعت 11 الی 20
وب سایت: 681 5350 0912   ساعت 11 الی 20
پشتیبانی سئو: 4752 813 0935  ساعت 15 الی 20
فکس: 5504 3445 026

ثبت نام در خبرنامه